Apple iPad mini 6 (2021) Silicone Tablet Hoes Wood Concrete
Voor deze Apple iPad mini 6 (2021) Silicone Tablet Hoes met Wood Concrete design zou je zomaar een blokje omrijden. Ware het niet dat je dit bijzondere hoesje gewoon online kunt bestellen en zeer snel krijgt toegestuurd. Voor een klein bedrag heb je dit tablethoesje met hout en beton in huis. Het hout en beton wordt bedrukt op de achterkant van de tpu case voor de tablet, die beschikt over alle nodige uitsparingen waardoor je alle knoppen en poorten van je tablet kunt bedienen. Verder is de case met hout en beton gemaakt van zeer flexibel materiaal. Dit hoesje met hout en beton heeft veel schitterende eigenschappen en is de ideale bescherming voor jouw tablet. De randen blijven doorzichtig. Je kunt ook kiezen voor andere soorten hoesjes zoals stand cases en hard cases. Op al dit soort cases kun je ook je eigen unieke ontwerp zetten, met eigen foto´s en teksten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | AIM21TB |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632120823 |
Vergelijkbare producten
Apple iPad mini 6 (2021) Silicone Tablet Hoes Steigerhout
Apple iPad mini 6 (2021) Tablet Back Cover Baby Leopard
Apple iPad mini 6 (2021) Back Case Olifanten
Apple iPad mini 6 (2021) Tablet Back Cover Horse Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























