Apple iPhone 12 Pro Max Uniek Hoesje Blossom White


Witte bloemen staan voor puurheid, frisheid, helderheid en eenvoud. Geen wonder dus dat ze al heel lang populair zijn en ook prachtig staan op een telefoonhoesje. Niet iedereen houdt immers van kleurrijke designs. Toch graag bloemetjes op je Hoesje maar zonder bonte kleuren? Dan is dit hoesje voor de Apple iPhone 12 Pro Max perfect voor jou. Zo heb je altijd je belangrijkste bezittingen bij de hand. Binnenin zit namelijk een pasjeshouder voor twee pasjes en nog een groter vakje. Daar bewaar je je belangrijkste (bank)passen in en bijvoorbeeld je briefgeld. En uiteraard is je telefoon met dit hoesje goed beschermd tegen krassen en beschadigingen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | I12PM21 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215655926 |
Vergelijkbare producten
Back Cover iPhone 12 Pro Max Gripcase Hoesje Zwart/wit
Book Case iPhone 12 Pro Max Hoesje Wit met Pashouder
Flipcover iPhone 12 Pro Max Groen met Pasjeshouder
Hoesje voor Apple iPhone 12 Pro Max Vintage Bird Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































