Apple iPhone 14 Plus Hoesje maken Leopard


Het luipaard wordt ook wel een panter genoemd en is een sluwe kat. De bruingele vacht met een patroon van rozetachtige vlekken geeft een goede schutkleur. Dit zie je ook op een fraaie manier afgebeeld op dit super stoere hoesje met luipaardprint. Mensen die indruk willen maken kopen deze stand case met Leopard print. Een Apple iPhone 14 Plus Hoesje maken is van alle markten thuis. Het is praktisch â vanwege onder meer het opbergvakje en de magnetische sluiting aan de binnenzijde â maar beschermt jouw smartphone tevens op een geweldige manier. Het luipaard is sterk en behendig en wellicht typeert jou dat ook wel. Dan past dit hoesje met luipaard perfect bij jou. De houder van TPU aan de binnenzijde is minstens zo sterk als het luipaard. Jouw telefoon is perfect beschermd en de case heeft tevens een standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Beige |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632405357 |
Vergelijkbare producten
Smart Cover voor Apple iPhone 14 Plus Flowers Blue
Case Anti-shock voor iPhone 14 Plus Paard
Stevig Telefoonhoesje voor iPhone 14 Plus Wooden Cubes
Case voor Apple iPhone 14 Plus Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































