Apple iPhone 14 Pro Bumper Hoesje Tree Trunk


Houtliefhebbers opgelet. Met dit hoesje met houtprint creÃĢer je een duurzame bescherming voor jouw kwetsbare telefoon. Een Apple iPhone 14 Pro Bumper Hoesje met houtprint beschermt jouw telefoon vooral aan de achterkant. Een tpu case met houtprint is zeer flexibel en past altijd in je broekzak. Dit design hoesje Tree Trunk, dat aan de achterkant is bedrukt met houtprint, komt uit de koker van onze eigen ontwerper. Voor een uitstraling als deze tel je zeer weinig geld neer en daar zijn we zeer trots op. Bekijk ook ons complete aanbod design hoesjes met hout in onze collectie. Je kunt ook zelf een uniek hoesje ontwerpen met daarop jouw favoriete houtsoort. Het is wellicht verstandig om een screenprotector te kopen bij deze tpu case met houtprint, voor een optimale bescherming van het touchscreen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | A14PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632129871 |
Vergelijkbare producten
iPhone 14 Pro Book Case Polygon Color
iPhone 14 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Vlinders
Hoesje met Magneet voor iPhone 14 Pro Voetbal
Book Style Case voor iPhone 14 Pro Wooden Cubes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































