Apple iPhone 14 Pro TPU Hoesje Flamingo Palms


Een Apple iPhone 14 Pro TPU Hoesje met Flamingo Palms is in vele opzichten bijzonder. De rode flamingo op het hoesje kent zijn oorsprong in het Caraïbische gebied. Stel dat je in deze regio vakantie aan het vieren bent, dan val je zonder meer op met dit hoesje met flamingoâs en palmbomen. Deze tpu case beschermt je telefoon met name aan de achterkant en de zijkanten. Deze tpu case met flamingoâs en palmbomen is op maat gemaakt voor jouw smartphone en ligt altijd goed in je hand. De TPU case met flamingoâs en palmbomen en is ook zeer flexibel. De zijkanten van case blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | A14PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632731128 |
Vergelijkbare producten
iPhone 14 Pro Marmeren Print Telefoonhoesje Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader
Book Case Telefoonhoesje voor de iPhone 14 Pro Zwart met Pasjeshouder
Hoesje voor iPhone 14 Pro Vintage Bird Flowers
iPhone 14 Pro Houten Print Telefoonhoesje Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































