Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Silicone-hoesje Pistol DTMP


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Pistol DTMP design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Silicone-hoesje en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Transparant , Zwart |
| Artikelnummer: | IP6SSP |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | mm |
| Verpakkingslengte: | 180 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091840942 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Hoesje Illusie
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Siliconen Back Cover Londen
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Bumper Hoesje Old Wood
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU bumper Funky Retro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























