Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU bumper Batik Brown


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf gedecoreerd. Er zijn stoffen gevonden in het Midden-Oosten en AziÃĢ van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zoân mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit TPU bumper in voor je Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus heeft een prachtig symmetrisch patroon. Door de bruine en oranje kleuren doet het design een beetje retro aan en is het toch subtiel te noemen. Naast het feit dat dit hoesje gewoon erg mooi is, is je telefoon er natuurlijk ook goed mee beschermd. TPU is een zeer sterk maar toch licht en flexibel materiaal en is daarom ideaal voor om je smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IP6SSP |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | mm |
| Verpakkingslengte: | 180 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091607767 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Hoesje Illusie
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Siliconen Back Cover Londen
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Bumper Hoesje Old Wood
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU bumper Funky Retro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























