Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Case Black Flowers


Bloemen raken nooit uit de mode! Een mooie bloemenprint op je telefoonhoesje dus ook niet. Dit ontwerp met mooie, enigszins abstracte bloemen is perfect voor de liefhebber van bloemen die geen felgekleurd hoesje wil. Vanwege de zwarte achtergrond en de witte bloemen heb je toch een opvallend en uniek design in handen. Dit black flowers-ontwerp staat op een TPU Case voor je Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus. TPU is een flexibel en onbreekbaar materiaal. Zo is je telefoon aan de achterkant en de randen heel goed beschermd. De case met het birds-design is aan de bovenkant bedrukt, de randen blijven transparant. Het TPU-hoesje is perfect te combineren met een screenprotector. Zo zijn je telefoon en je beeldscherm optimaal beschermt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | IP6SSP |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | mm |
| Verpakkingslengte: | 180 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091547124 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Watercolor Light
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Bumper Hoesje Tree Trunk
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU bumper Dots
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Case Butterfly Roses

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























