Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Hoesje Polygon Color


Veelkleurige driehoeken die samen eindeloze asymmetrische patronen lijken te vormen. Het is het abstracte schouwspel dat op dit fraaie hoesje voor je Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus direct de aandacht trekt noemen we voor het gemak trekt noemen we voor het gemak Polygon Color. De een ziet er een berglandschap in, de ander piramides. Wat zie jij erin? Zeker is in elk geval dat de aanblik van dit fascinerende ontwerp je niet snel gaat vervelen. Het kleurige spel van lijnen en vlakken blijft eindeloos boeien en geeft jouw TPU Hoesje een hippe en kunstzinnige uitstraling. De kracht die het lijnenspel uitstraalt, komt ook terug in het hoesje zelf. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant. Wat wil je nog meer?
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | IP6SSP |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | mm |
| Verpakkingslengte: | 180 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8720091420229 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU Hoesje Illusie
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Siliconen Back Cover Londen
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus Bumper Hoesje Old Wood
Apple iPhone 6 Plus | 6s Plus TPU bumper Funky Retro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























