Apple iPhone X | Xs Smart Cover White Flowers


De White Flowers op dit Apple iPhone X | Xs Smart Cover geven jouw smartphone een zeer fleurig uiterlijk. Je wordt er ook meteen een stuk rustiger van als je aan het werk bent. Valt de telefoon een keer op de grond, dan zal er dankzij de stand case met witte bloemen geen schade ontstaan. Onze stand hoesjes met witte bloemen zien er zeer prettig uit en zijn heel praktisch, getuige onder meer het vakje aan de binnenkant en de handige standaard waarmee je de telefoon op tafel neer kunt zetten. Alle zijden van de stand case worden bedrukt met witte bloemen. Op deze stand case van leer en TPU (houder aan de binnenkant) kun je trouwens ook je eigen ontwerp zetten. In een paar simpele stappen maak je zelf een design hoesje met daarop jouw favoriete bloemen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | AIXDWS |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894310069 |
Vergelijkbare producten
iPhone Xs TPU Siliconen Hoesje Anti-shock Transparant
Apple iPhone X | Xs Telefoonhoesje Wit met Standaardfunctie
Apple iPhone X | Xs Hoesje maken Pauw met Bloemen
Backcover iPhone X | Xs Hoesje Zwart/wit

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.




































