Apple iPod Touch 5 | 6 TPU bumper Emoji


Je gebruikt ze waarschijnlijk dagelijks: emojiâs. Daarom hebben we besloten ze op een design hoesje te zetten. De kleurrijke, vaak gele emoticons maken chatberichten net wat spontaner. Dat hebben we allemaal te danken aan Japan, waar de emojiâs die we zo goed kennen vandaan komen. Ondertussen zijn er meer dan 1800! Deze passen natuurlijk niet allemaal op een Apple iPod Touch 5 | 6 TPU bumper, maar we hebben de meeste gebruikte exemplaren erop gezet. Deze tpu case is voorzien van opstaande randen zodat het touchscreen van je telefoon beter is beschermd. Super handig. Het TPU zelf is zeer flexibel en is op maat gemaakt. We gebruiken emojiâs vaak om complete woorden te vervangen. Dit smartphone hoesje zegt dan ook meer dan duizend woorden kunnen. De tpu case wordt alleen aan de bovenzijde bedrukt met emojiâs. De zijkanten van de case worden niet bedrukt en blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | T5TTRA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894959619 |
Vergelijkbare producten
Apple iPod Touch 5 | 6 TPU bumper Aztec Paars
Apple iPod Touch 5 | 6 TPU bumper Zigzag Multi Color
Apple iPod Touch 5 | 6 Telefoonhoesje met Naam Boho Bottle
Apple iPod Touch 5 | 6 Silicone Back Cover Popart Princess

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































