Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Hoesje Pauw


Jij bent natuurlijk zo trots als een Pauw met dit geweldige design hoesje met een pauw erop. Dat kun je ook voor lange tijd blijven, want deze tpu case is zeer duurzaam en is gemaakt van zeer elastisch materiaal, dat de meeste schokken en stoten opvangt. Met een Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Hoesje wordt jouw telefoon er een stuk mooier op. De case heeft opstaande randen aan de voorzijde, ter bescherming van het touchscreen. Zie jij liever Jeroen Pauw terug op je telefoonhoesje, omdat dit je favoriete presentator is? Dan raden we je aan zelf een hoesje te ontwerpen met onze unieke Phone Case Designer. Als je hier een tpu hoesje voor gebruikt, dan blijven de zijkanten transparant. Waar wacht je nog op? We gaan beginnen!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Blauw |
| Artikelnummer: | T5TTRA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894300428 |
Vergelijkbare producten
Apple iPod Touch 5 | 6 Telefoonhoesje met Naam Grijs Baby Olifant
Apple iPod Touch 5 | 6 TPU bumper Blokken
Apple iPod Touch 5 | 6 Siliconen Case Nut Home
Apple iPod Touch 5 | 6 TPU bumper Emoji

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































