Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Hoesje Tijger


Omdat de Witte Tijger zo bijzonder is, zijn wij bereid deze voor zeer lage kosten op een tpu case te zetten. Dit kunnen we zo goedkoop doen omdat we het drukwerk in eigen beheer doen. Witte tijgers leefden lange tijd in de bossen van India, Bangladesh, Nepal, Bhutan en China en kunnen wel 257 kilo wegen. Dit zwaargewicht kunnen we bedrukken op verschillende soorten hoesjes, zoals deze tpu cases. Deze Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Hoesje kan exclusief in het bezit van jou komen. Zeker als je er zelf nog unieke teksten en/of beelden aan toevoegt. Het tpu hoesje is zeer flexibel en wordt alleen aan de bovenzijde bedrukt. De randen van dit flexibele hoesje blijven doorzichtig. Tegenwoordig zijn witte tijgers alleen in gevangenschap te bewonderen. Jij zorgt voor een goede bescherming van je smartphone met dit design hoesje met witte tijger.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Grijs |
| Artikelnummer: | T5TTRA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894399262 |
Vergelijkbare producten
Apple iPod Touch 5 | 6 Telefoonhoesje met Naam Boho Beach
Apple iPod Touch 5 | 6 Siliconen hoesje met naam Heart Smile
Apple iPod Touch 5 | 6 Telefoonhoesje met Naam Monkey
Apple iPod Touch 5 | 6 TPU bumper Batik Brown

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































