Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Siliconen Hoesje Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin


Dit design hoesje met Marble Pink is de ultieme bescherming voor jouw kostbare telefoon. Marmer is een zeer gewild bouwmateriaal, onder meer vanwege zijn prachtige lichtval en vastheid. Wij weten dat dit hoesje met roze marmer ook zeer gewild is. Dit hele mooie Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Siliconen Hoesje is een fantastische beloning voor jou en je smartphone. Naast het roze marmer zijn er nog diverse andere soorten in verschillende kleuren. Deze tpu case met marmer in roze wordt aan de achterzijde bedrukt. De case beschikt over opstaande randen en is gemaakt van onbreekbaar materiaal. De randen van de case in roze marmer blijven transparant. Onze designer heeft zich uitgeleefd met dit mooie hoesje. Het resultaat zie je terug in deze tpu case met roze marmer, dat een hele goede bescherming is voor jouw smartphone. Marmer kent verschillende kleuren, variÃĢrend van grijs, tot roze en wit. Des te mooi dat wij voor variatie hebben gekozen door een hoesje met roze marmer aan de bieden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | T5TTRA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894556511 |
Vergelijkbare producten
Apple iPod Touch 5 | 6 Siliconen Hoesje met foto Vintage Auto
Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Case Roses
Apple iPod Touch 5 | 6 TPU Hoesje Birds
Apple iPod Touch 5 | 6 Siliconen hoesje met naam Quote Begin

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































