Book Case voor Motorola Edge 30 Ultra Polygon Red


Houd jij van abstracte vormen? Dan is dit polygon red hoesje zeker iets voor jou! Door de verschillende kleuren en het verloop van donker naar licht val je gegarandeerd op met dit hoesje. Dit toffe design voor je Motorola Edge 30 Ultra wordt geprint op een Book Case waarin je drie pasjes kwijt kunt. Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm vandaag nog je smartphone met dit toffe polygon red design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Motorola Edge 30 Ultra
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Geel |
| Artikelnummer: | M30EUBH |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995836447 |
Vergelijkbare producten
Motorola Edge 30 Ultra Portemonnee Hoesje Flowers Blue DTMP
Motorola Edge 30 Ultra Telefoon Hoesje Army Dark
Telefoonhoesje met Pasjes Motorola Edge 30 Ultra Britse Korthaar
Motorola Edge 30 Ultra Telefoonhoesje met foto Kentekenplaten

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























