Book Style Case Samsung Galaxy A73 5G Boomschors Grijs


Een Samsung Galaxy A73 5G Book Style Case met de schors van een boom ziet er bijzonder stijlvol uit. Bomen verliezen bij aanhoudende droogte sneller hun schors. Jouw smartphone zal zijn waarde behouden als je een boekhoesje met de print van Boomschors bestelt. Onze hoesjes met boomschors zijn zeer goedkoop en met een simpele druk op de knop te bestellen. Je kunt het design op dit hoesje gebruiken als basis voor je eigen ontwerp. Dit boekhoesje met print van boomschors is speciaal op maat gemaakt voor jouw smartphone. Verder is de case zeer praktisch door onder meer de vakjes aan de binnenzijde en de magnetische sluitclip aan de buitenzijde. Verder heeft het hoesje met boomschors een flexibele en stevige houder van TPU aan de binnenzijde. Zie je liever fotoâs van je eigen tuin op het boekhoesje staan? Dan raden we je aan zelf een boekhoesje met fotoâs van bomen en planten te ontwerpen op onze website.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Grijs |
| Artikelnummer: | GA73BCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632706508 |
Vergelijkbare producten
TPU Hoesje voor Samsung Galaxy A73 5G Paard
Telefoon Hoesje voor Samsung Galaxy A73 5G Voetbal
Case Anti-shock voor Samsung Galaxy A73 Paard
Hoesje maken voor Samsung Galaxy A73 Vintage Pauwen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































