Book Wallet Case Nokia 9 PureView Boomschors Grijs


Een Nokia 9 PureView Book Wallet Case met de schors van een boom ziet er bijzonder stijlvol uit. Bomen verliezen bij aanhoudende droogte sneller hun schors. Jouw smartphone zal zijn waarde behouden als je een stand case met de print van Boomschors bestelt. Onze hoesjes met boomschors zijn zeer goedkoop en met een simpele druk op de knop te bestellen. Je kunt het design op dit hoesje gebruiken als basis voor je eigen ontwerp. Dit stand hoesje met print van boomschors is speciaal op maat gemaakt voor jouw smartphone. Verder is de case zeer praktisch door onder meer het vakje aan de binnenzijde en de magnetische sluiting. Verder heeft het hoesje een flexibele en stevige houder van TPU aan de binnenzijde. Zie je liever fotoâs van je eigen tuin op het stand hoesje staan? Dan raden we je aan zelf een stand case met fotoâs van bomen en planten te ontwerpen op onze website.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Grijs |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091716377 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Book Cover Londen
Nokia 9 PureView Stand Case Funky Triangle
Mobiel BookCase Nokia 9 PureView Angel Skull Blauw
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Emoji

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































