Bookcase Nokia 3.4 Boat


Het mooie ontwerp op dit hoesje zou je zo aan de muur willen hangen. Dit abstracte âschilderijâ van een bootje op een meer valt op vanwege de prachtige tinten blauw en paars. Een prachtig hoesje voor de liefhebber van kunst, boten en landschappen. Met een Bookcase is je Nokia 3.4 goed beschermd. Dit populaire smartphonehoesje heeft ÊÊn vakje voor een pasje of briefgeld en is aan alle zijden bedrukt. Met de standcase zet je je telefoon gemakkelijk neer, zodat je je handen vrij hebt als je bijvoorbeeld een video wilt kijken. De binnenkant van de standcase is van grijs PU-leer. Dat is fijn, omdat je daardoor niet snel vlekken ziet op je hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215133059 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Bird Flowers
Bookcase Nokia 3.4 Pink Purple Paint
Nokia 3.4 Stand Case Vintage Camera
Nokia 3.4 Wallet Case met Pasjes Punk Rock

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































