Bookcase Samsung Galaxy S24 Ultra Watercolor Tiger


Omdat we tijgers zo bijzonder vinden, hebben we besloten deze voor zeer lage kosten voor jou op een Samsung Galaxy S24 Ultra Bookcase te zetten. Dit kunnen we goedkoop doen omdat we het drukwerk in eigen beheer doen. De tijger staat geschilderd op de stand case tegen een grijs met wit geblokte achtergrond. De Watercolor Tiger kunnen we bedrukken op verschillende soorten hoesjes, zoals deze stand cases. Het hoesje met geschilderde tijger tegen grijs met witte achtergrond is van PU-leer (buitenzijde) en TPU (binnenzijde) en beschikt een houder voor bijvoorbeeld je bankpas. Verder is de stand case met geschilderde tijger voorzien van een magnetische sluiting aan de binnenzijde. Jij zorgt voor de perfecte bescherming van je smartphone met dit stand hoesje met geschilderde tijger tegen een grijs met witte achtergrond.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Oranje , Zwart |
| Artikelnummer: | S28YSTW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995646947 |
Vergelijkbare producten
Smart Cover voor Samsung Galaxy S24 Ultra Dark Flowers
Samsung Galaxy S24 Ultra Case Leaves
Samsung Galaxy S24 Ultra Hoesje maken Bird Flowers
Back Cover voor Samsung Galaxy S24 Ultra Watercolor Mix

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































