Bookcase voor Samsung Galaxy A52 Marmer Groen


Wist je dat het design marmer zwart het meest verkochte hoesje is? Om onze collectie stenen uit te breiden hebben we het design marmer groen toegevoegd om jouw Samsung Galaxy A52 nog meer op te laten vallen. Dit marmer groene design wordt geprint op een Bookcase waarin je drie pasjes kwijt kunt. Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje, waardoor jouw telefoon altijd goed beschermd is. Bescherm je Samsung Galaxy A52 vandaag nog met dit toffe marmer design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy A52
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 3 pasjes
- Sluit met lipje
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | A52BF59 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632127099 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A52 Bookcover Wit met Pasjeshouder
Anti-shock Back Cover Galaxy A52 TPU Siliconen Transparant
Fotohoesje Maken Samsung Galaxy A52
Telefoonhoesje Ontwerpen Galaxy A52 5G | 4G

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































