Bookcase voor Samsung Galaxy S20 FE Watercolor Mix


Hoe mooi is het effect van verschillende kleuren die samenkomen? Wij vinden het in ieder geval prachtig en kunnen niet stoppen met kijken naar dit hoesje! Jouw Samsung Galaxy S20 FE valt zeker op met dit prachtige Watercolor Mix design. Dit design wordt geprint op een Bookcase waarin je een pasje kwijt kunt. Vouw het hoesje om en zet het horizontaal neer voor als je graag filmpjes op je telefoon kijkt. De magneten aan de binnenkant zorgen ervoor dat het hoesje dicht blijft in bijv. je tas. Bescherm vandaag nog je smartphone met dit mooie Watercolor Mix design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy S20 FE
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 1 pasje
- Bellen met klep dicht
- Horizontaal neer te zetten
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | S20FEDDW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720689 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S20 FE Book Cover Wereldkaart
Samsung Galaxy S20 FE Smart Cover Flowers
Samsung Galaxy S20 FE Telefoonhoesje met Pasjes Slangenprint
Samsung Galaxy S20 FE Hoesje maken Uil

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































