Case Anti-shock voor iPhone 13 mini Snakes


Slangen worden gekenmerkt door hun zeer lange en dunne lichaam en het ontbreken van ledematen. Wist je dat er ruim 3800 soorten slangen zijn? Waarvan maar 15% giftig is. Gelukkig is dit snakes design niet giftig! Hoe tof is dit design? 100% zeker dat jij opvalt met dit unieke snakes hoesje voor je iPhone 13 mini. Het design wordt geprint op een Case Anti-shock en ligt prettig in de hand. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je iPhone 13 mini goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog met dit telefoonhoesje met toffe snakes design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor iPhone 13 mini
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Zwart |
| Artikelnummer: | A13MASO |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632712967 |
Vergelijkbare producten
iPhone 13 Mini Book Style Case Tree Trunk
iPhone 13 Mini Stand Case Bladmuziek
iPhone 13 mini Anti Shock Case Finger Don't Touch My Phone
iPhone 13 Mini Flip Cover Wereldkaart

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































