Case Anti-shock voor OPPO A53 5G | A73 5G Snakes


Slangen worden gekenmerkt door hun zeer lange en dunne lichaam en het ontbreken van ledematen. Wist je dat er ruim 3800 soorten slangen zijn? Waarvan maar 15% giftig is. Gelukkig is dit snakes design niet giftig! Hoe tof is dit design? 100% zeker dat jij opvalt met dit unieke snakes hoesje voor je OPPO A53 5G | A73 5G. Het design wordt geprint op een Case Anti-shock en ligt prettig in de hand. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je OPPO A53 5G | A73 5G goed beschermd is bij een val. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog met dit telefoonhoesje met toffe snakes design!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor OPPO A53 5G | A73 5G
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Zwart |
| Artikelnummer: | OA53A73 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632138545 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken voor OPPO A73 5G IJsvogel
Smart Cover voor OPPO A73 5G Bloemen
Shockproof Case voor OPPO A53 5G | A73 5G Regenboog
Stevig Telefoonhoesje voor OPPO A53 5G | A73 5G Wooden Cubes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































