Case Anti-shock voor Samsung Galaxy A23 Dinosaurus


Ook een grote fan van alles wat met dinosaurussen te maken heeft? Dan mag dit hoesje met dinoâs zeker niet ontbreken in jouw collectie! De skeletten, pootafdrukken en dinoâs zorgen er hopelijk voor dat iedereen van jouw Samsung Galaxy A23 afblijft! Dit toffe dino design wordt geprint op een Case Anti-shock. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je Samsung Galaxy A23 goed beschermd is. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit gevaarlijke Dinosaurus design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy A23
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | GA23ASH |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632123138 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A23 Smart Cover Flower Power
Bookcase Samsung Galaxy A23 Painting Blue
Samsung Galaxy A23 Beschermhoes Fruits
Samsung Galaxy A23 Case Butterfly Roses

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































