Hippe Standcase Nokia 2.1 2018 Spijkerbroeken


Deze Nokia 2.1 2018 Hippe Standcase met Spijkerbroeken beschouwen we als een sieraad voor onze collectie. Wij zijn met zân allen helemaal verknocht aan spijkerbroeken. Net zoals Nederlanders niet kunnen zonder een spijkerbroek, zo kan je smartphone eigenlijk niet zonder een leuk hoesje. Dit stand hoesje met spijkerbroeken past erg goed bij jouw telefoon. Het design hoesje beschermt jouw telefoon aan alle zijden en wordt ook aan alle zijden bedrukt. Een stand case met spijkerbroeken heeft verder een vakje waarin je briefgeld of een pasje kunt stoppen. Dit stand hoesje met spijkerbroeken is aan de binnenzijde gemaakt van TPU (houder) en heeft een handige magnetische sluiting aan de binnenzijde. Deze stand case met spijkerbroeken, die aan alle zijden is bedrukt, is tevens zeer duurzaam. Er zijn spijkerbroeken met wijde pijpen, korte pijpen, met gaten, met knopen, met ritsen of helemaal dicht. Zoân beetje alle varianten zie je terug op deze stand case.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091645493 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 Standcase Hoesje Maken met Foto
Nokia 2.1 Stand Case Hoesje Wit met Pashouder
Nokia 2.1 2018 Standcase Belgische Vlag

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































