Hoesje iPhone 13 Pro Max Watercolor Flowers


Hoesje iPhone 13 Pro Max met ruimte voor 3 pasjes Watercolor Flowers
Door de vele bloemen op dit boekhoesje zie je dat hij met plezier is ontworpen. Toch geven de rustige roze kleuren iets elegants aan dit Hoesje. Het is een prachtig hoesje dat er bovendien chique uitziet. Maar een iPhone 13 Pro Max hoesje moet meer dan alleen mooi zijn, hij moet ook de juiste bescherming bieden. Daarom heeft dit hoesje ook het model van een boekhoesje. Hiermee is ook de zijkant en de voorkant van jouw telefoon beschermd als je hem per ongeluk laat vallen. Bovendien blijft het boekhoesje goed op zijn plek zitten door het magnetische sluitlipje. Zo weet je zeker dat jouw iPhone 13 Pro Max veilig is. Bovendien kan je ook drie pasjes kwijt in dit hoesje, zodat je deze ook veilig bij je kunt houden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Rose , Wit |
| Artikelnummer: | A13PMXS |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632705075 |
Vergelijkbare producten
TPU bumper voor iPhone 13 Pro Max Voetbal
Smart Cover voor iPhone 13 Pro Max Bloemen
TPU Hoesje voor iPhone 13 Pro Max Paard
Hoesje maken voor iPhone 13 Pro Max Konijntjes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































