Hoesje maken voor Samsung Galaxy A34 Leopards


Wij zijn helemaal verliefd op dit Leopards design hoesje! Het is simpel, maar toch ook stoer. Als jij fan bent van luipaardenprint dan mag dit Samsung Galaxy A34 hoesje zeker niet ontbreken in jouw collectie! Dit design wordt geprint op een Hoesje maken waarin je een pasje kwijt kunt. Vouw het hoesje om en zet het horizontaal neer voor als je graag filmpjes op je telefoon kijkt. De magneten aan de binnenkant zorgen ervoor dat het hoesje dicht blijft in bijv. je tas. Bescherm vandaag nog je smartphone met dit stoere Leopards design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Samsung Galaxy A34
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 1 pasje
- Bellen met klep dicht
- Horizontaal neer te zetten
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Goud |
| Artikelnummer: | GA345GSTW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632126252 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A34 Siliconen Case Bier
Samsung Galaxy A34 Hoesje Leaves
Telefoonhoesje met Pasjes Samsung Galaxy A34 Britse Korthaar
Book Case voor Samsung Galaxy A34 Polygon Red

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































