Hoesje OPPO A17 Watercolor Light


Hoesje OPPO A17 met pasjeshouder Watercolor Light
Een watercolor OPPO A17 Hoesje is altijd een uniek hoesje. Wanneer je een dergelijk kunstwerk maakt, komt er altijd net wat anders uit als resultaat, wat dit tot een uniek hoesje maakt. Tegelijkertijd maken de pastelkleuren het een kleurrijk hoesje met een rustige uitstraling. Als je graag een mooi uniek hoesje wilt, maar het niet tÊ opvallend hoeft te zijn dan is dit hoesje wat voor jou. Ook is het mogelijk om jouw hoesje verder te personaliseren. Zo kun je ervoor kiezen om er een quote, je naam of zelfs jouw eigen fotoâs op te printen. Het is allemaal mogelijk met onze Phone Case Designer tool. Maak vandaag nog jouw persoonlijke en unieke bookcase!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze , Blauw |
| Artikelnummer: | PA174G |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632727282 |
Vergelijkbare producten
Anti-Shock Back Cover Hoesje Maken voor de OPPO A17
Book Cover Hoesje Maken voor de OPPO A17
OPPO A17 Hoesje Ontwerpen â Transparant TPU Case met Eigen Foto & Naam
Stand Case Hoesje Maken voor de OPPO A17

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































