Huawei Ascend P8 Lite Flip Cover Boeddha


Van dit hoesje met boeddha print word je vanzelf rustig van binnen. Een boeddha staat te allen tijde voor geluk, symbolische genezing, liefde voor de ander, maar ook voor eigenwaarde. Daarnaast staat de boeddha symbool voor eeuwige vriendschap. Boeddhabeelden zie je vooral in tempels, maar tegenwoordig zien we ze ook steeds vaker in huizen en tuinen staan. Een boeddha dient met respect te worden behandeld. Doe dat dus ook met je telefoon. Dat kan met dit hoesje met Boeddha print. De case zorgt ervoor dat jij en je Huawei Ascend P8 Lite voor langere tijd in harmonie samen kunnen leven. Het design staat op een Flip Cover. Dit smartphonehoesje beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over verschillende opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De case sluit perfect af met het lipje aan de buitenkant. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van het hoesje worden bedrukt, inclusief het lipje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Goud , Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | P8WBE |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 160 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894354056 |
Vergelijkbare producten
Huawei P20 Lite Telefoon Hoesje Army Light
Huawei P10 Lite Hoesje Beige Flowers

Huawei P10 Lite TPU Hoesje Leeuw
Huawei P20 Lite Telefoonhoesje met Pasjes Olifanten

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.




















