Huawei Ascend P8 Lite Telefoonhoesje met Pasjes Sleeping Cats


Heb je zelf een kat, dan zou je een hoesje kunnen ontwerpen met daarop je favoriete huisdier. Maar je zou ook kunnen kiezen voor een Huawei Ascend P8 Lite Telefoonhoesje met Pasjes met Sleeping Cats design. Na een jaar of tien kan een kat als bejaard worden beschouwd, maar dat geldt zeker niet voor dit smartphone hoesje. Dat is namelijk niet kapot te krijgen. De mooie roze kleur zal altijd scherp blijven en de slapende katten op dit hoesje zullen je altijd liefdevol aan blijven staren. Deze stevige case is niet alleen schattig, maar beschermt jouw telefoon ook zeer goed. Net als een kat zul jij spinnen bij de aanblik van dit telefoonhoesje. Het boekhoesje met slapende katten beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over verschillende opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De case sluit perfect af met het lipje aan de buitenkant. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | P8WBE |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 160 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894614747 |
Vergelijkbare producten
Huawei P10 Lite TPU Hoesje Paarden
Huawei P30 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Birds
Huawei Y6 (2019) Telefoonhoesje met Pasjes Tijger
Huawei Y6 (2019) Telefoonhoesje met Pasjes Pauw met Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





















