Huawei P Smart Plus Book Cover New York Taxi


Voor de liefhebbers hebben we een design hoesje met print van New York. Om van plek A naar B te komen, nemen de meeste mensen een taxi. Omdat de taxi symbolisch is voor New York, hebben we deze ook op deze stand case gezet. Een Huawei P Smart Plus Book Cover is ook zeer handig. Vanwege onder meer het opbergvakje aan de binnenzijde, maar ook door de magneet aan de binnenzijde. Dit is een magnetische sluiting. Een taxi nemen, is de makkelijkste manier om van de ene plek naar de andere plek in de stad New York te raken. Zorg ervoor, als je deze stad bezoekt, dat je telefoon goed is beschermd met dit stand hoesje. Een stand case wordt aan alle zijden bedrukt en de houder aan de binnenkant is van TPU. Tevens heeft de case een standaard, waarmee filmpjes kijken heel leuk is.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Geel , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | PSMPW9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091457683 |
Vergelijkbare producten
Huawei P Smart Plus Hoesje met Magneet Zigzag Multi Color
Huawei P Smart Plus Hoesje maken Slangenprint
Huawei P Smart Plus Bookcase Cirkels en Vlinders
Huawei P Smart Plus Standcase Denemarken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























