iPad (2022) 10.9 Back Case Leopard


Het luipaard wordt ook wel een panter genoemd. De bruingele vacht met een patroon van rozetachtige vlekken geeft een hele goede schutkleur. Dit zie je ook op een fraaie manier afgebeeld op dit super stoere hoesje met luipaardprint. Mensen die indruk willen maken kopen tabletcase met Leopard print. Een iPad (2022) 10.9 Back Case is erg flexibel en stevig. Het is praktisch â door het elastische materiaal neem je de tablet makkelijk met je mee â en beschermt jouw tablet aan de achterzijde en zijkanten zeer goed. Het luipaard is sterk en behendig en wellicht typeert jou dat ook wel. Dan past dit hoesje met luipaard perfect bij jou. De case heeft alle uitsparingen die nodig zijn. De randen blijven transparant. Enkele de bovenzijde wordt bedrukt met luipaardprint.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Bruin , Beige |
| Artikelnummer: | AI22109 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, Siliconenrubber, TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | Apple iPad 10 10.9 (2022) |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632133823 |
Vergelijkbare producten

iPad (2022) 10.9 Tablet Book Cover Steigerhout
iPad (2022) 10.9 Leuk Tablet hoesje Marmer Wit Zwart - Origineel Cadeau Man
iPad (2022) 10.9 Leuk Tablet hoesje Tiles Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























