iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Back Case Koeienvlekken


De vlekken op de huid van een koe hebben een camouflage functie. Met deze iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Back Case met Koeienvlekken hoef je je geen zorgen te maken dat je tablet schade oploopt. De koeienvlekken zetten we op een tpu case voor de tablet op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw tablet een print van koeienvlekken van zeer hoge kwaliteit. Ook omdat we het bedrukken van deze case geheel zelf doen. Jouw tablet is vooral aan de achterkant en zijkanten goed beschermd. De print van koeienvlekken komt op de bovenkant van het hoesje te staan, de randen blijven doorzichtig. Roofdieren zijn niet geïnteresseerd in koeien dankzij de vlekken op hun huid. Deze beschermende werking heeft ook jouw hoesje met koeienprint.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | AI1092022 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, Siliconenrubber, TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632131485 |
Vergelijkbare producten
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Tablet Cover Beige Flowers
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Hip Hoesje Amsterdamse Grachten
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Leuk Tablet hoesje Tiles Color
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Siliconen Hoesje Purple Flower

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























