iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Hippe Hoes Dots


Een iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Hippe Hoes met verschillende kleuren stippen is een schitterende bescherming van jouw tablet. Dit tablethoesje met het design Dots in alle kleuren van de regenboog komt voor jou als geroepen. Maak je geen gebruik van dit zeer mooie hoesje, dan kan het met jouw tablet een beetje beroerd aflopen. Deze mooie case met verschillende soorten klompen in verschillende kleuren is zoân beetje de meest flexibele hoes die er bestaat. Het hoesje met stippen zorgt voor een goede bescherming van je tablet, vooral aan de achterzijde en zijkanten. Met een tablethoesje met stippen in verschillende kleuren blijft jouw tablet volledig in tact. Heb je liever een hoesje met stippen in andere opvallende kleuren? Ontwerp dan zelf een hoesje met je eigen fotoâs en teksten! De case wordt aan de achterzijde bedrukt met klompen, de zijkanten blijven doorzichtig.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | AI1092022 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, Siliconenrubber, TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632709226 |
Vergelijkbare producten
Back Case voor iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Leopards
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Tablet Stand Case Avocado
iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Tablet Cover Black Flowers
Tablethoes iPad Air (2020/2022) 10.9 inch Watercolor Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































