iPhone 13 Design Case Flowers Pink DTMP


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je iPhone 13? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Flowers Pink DTMP design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Design Case en heeft een vakje aan de binnenkant voor een pasje. Het fijne aan dit hoesje is dat je het als standaard neer kunt zetten. Hierdoor geniet je nog meer als je een filmpje aan het kijken bent op je telefoon. Het hoesje wordt afgesloten door magneten aan de binnenkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze |
| Artikelnummer: | IP12S2012 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720375 |
Vergelijkbare producten
iPhone 13 Book Wallet Case Green Wood
Apple iPhone 13 Hoesje Gouden Bloemen
Apple iPhone 13 Telefoon Hoesje Pattern Orange
Apple iPhone 13 Telefoonhoesje met Naam Monkey

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































