iPhone 13 Mini Flip Cover Kompas


iPhone 13 Mini Flip Cover met magnetische lipje als sluiting Kompas
Een kompas gebruik jij waarschijnlijk niet meer als je op reis gaat, maar het staat nog steeds symbool voor reizen en het ziet er erg mooi uit. Misschien weet je wel dat kompassen werken met magnetisme om zo de richting te bepalen, de aarde is namelijk ÊÊn grote magneet. Dit iPhone 13 Mini hoesje maakt gebruik van een magneet, maar niet om de richting te bepalen. Met een magneet houdt het sluitlipje het boekhoesje stevig om de telefoon zodat het boekhoesje dicht blijft zitten. Het is erg belangrijk voor een Flip Cover om goed dicht te blijven zitten, zo blijft het scherm ook beschermd wanneer je hem laat vallen. Het magnetische sluitlipje zorgt er voor dat hij goed vast blijft zitten en dat jouw iPhone 13 Mini in dit boekhoesje altijd veilig is.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Oranje |
| Artikelnummer: | A13MHQW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632127150 |
Vergelijkbare producten
iPhone 13 Mini Wallet Case met Pasjes Jeans
Hoesje voor iPhone 13 Mini Dark Flowers
iPhone 13 mini Shockproof Case Polygon Color
TPU Case voor iPhone 13 mini Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































