iPhone 13 Mini Standcase Italië


Vroeger werden vlaggen gebruikt om een boodschap over te brengen of een ridderorde aan te duiden. Tegenwoordig worden vlaggen gebruikt voor verschillende doeleinden. Een vlag kan worden gebruikt om te verwijzen naar een land, stad of beweging. Het staat symbool voor de nationaliteit van de mens. In onze collectie hebben wij alle Europese vlaggen opgenomen. De vlag wordt gedrukt op een Standcase voor de iPhone 13 Mini en heeft een vakje voor pasjes. Het fijne aan dit hoesje is dat je het horizontaal als standaard neer kunt zetten. Door de magneten aan de binnenkant wordt het hoesje afgesloten. Ook bieden wij de mogelijkheid om gratis je naam toe te voegen om het hoesje helemaal af te maken. Wil je meer vrijheid om het hoesje helemaal naar eigen wens te maken? Ga dan verder met ontwerpen in ons unieke ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit , Rood |
| Artikelnummer: | A13MS12 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720696 |
Vergelijkbare producten
iPhone 13 Mini Wallet Case met Pasjes Jeans
Hoesje voor iPhone 13 Mini Dark Flowers
iPhone 13 mini Shockproof Case Polygon Color
TPU Case voor iPhone 13 mini Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























