iPhone 13 Pro Max TPU Hoesje Funky Triangle


Dit fraaie hoesje met het design Funky Triangle is alles behalve eenvoudig en sober. Dat komt goed uit, want je hebt natuurlijk ook geen doorsnee telefoon gekocht. Mocht je dat wel hebben gedaan, dan wordt hij meteen speciaal als je een iPhone 13 Pro Max TPU Hoesje koopt voor een spotprijsje. Een ding is zeker: opvallen ga je beslist met dit hoesje met paarse, roze en blauwe driehoeken. Jij zult in je element zijn met dit design hoesje met paarse, roze en blauwe driehoeken, omdat het er schitterend uitziet en jouw telefoon zeer goed beschermt. Het smartphonehoesje beschermt jouw telefoon vooral aan de zijkanten en achterkant en wordt alleen aan de bovenzijde bedrukt met paarse, roze en blauwe driehoeken. De zijkanten blijven doorzichtig. De paarse, roze en blauwe driehoeken maken de case helemaal af.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | A131GH2A |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632722225 |
Vergelijkbare producten
iPhone 13 Pro Max TPU Siliconen Hoesje Mozaïek
Silicone Back Case iPhone 13 Pro Max Angel Skull Blauw
Anti-Shock Hoesje voor iPhone 13 Pro Max Marmer Groen
iPhone 13 Pro Max Hoesje Gouden Bloemen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































