iPhone 14 Hoesje met Magneet Batik Rood


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf gedecoreerd. Er zijn stoffen gevonden in het Midden-Oosten en AziÃĢ van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zoân mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit Hoesje met Magneet in voor je iPhone 14 heeft een mooie rode kleur en een prachtig symmetrisch patroon. Het hoesje heeft ÊÊn vakje voor een pasje en een magnetische sluiting aan de binnenkant. Verder heeft de Batik red-hoes een houder van TPU. Het leuke van een standcase is dat je hem eenvoudig neer kunt zetten. Zo heb je je handen vrij als je bijvoorbeeld een video wilt kijken op je smartphone.Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood |
| Artikelnummer: | AIP142022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632431622 |
Vergelijkbare producten
Anti-shock Back Cover voor de iPhone 14 Transparant met Koord
Book Cover Hoesje Maken Apple iPhone 14
Gripcase Hoesje Maken Apple iPhone 13 | iPhone 14
TPU Back Cover Hoesje Maken Apple iPhone 14

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































