iPhone 14 Hoesje met Magneet Waves Yellow


Dit Waves Yellow design hoesje met licht groene en gele golven is speciaal ontworpen voor jouw telefoon. We hebben een vleugje lichtgeel toegevoegd, zodat de case er een beetje spannender en leuker uitziet. Dit licht groene hoesje met licht groene golven ziet er oogstrelend uit. Het wordt in ons eigen magazijn bedrukt, in zeer goede kwaliteit inkt. Wij kunnen dus een zeer duurzaam hoesje met licht groene golven garanderen. Dit hele mooie iPhone 14 Hoesje met Magneet heeft vele extraâs. Is dit licht groene design hoesje je op het lijf geschreven? Grijp dan nu je kans. Deze stand case met licht groene golven beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het licht groene hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van het flexibele TPU. Alle zijden van de stand case worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Groen , Wit |
| Artikelnummer: | AIP142022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632707185 |
Vergelijkbare producten
Apple iPhone 14 Flip Cover Amsterdamse Grachten
Apple iPhone 14 Telefoonhoesje met Naam Avocado Singing
Apple iPhone 14 Telefoon Hoesje Emoji
Backcover voor Apple iPhone 13/14 Galaxy

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































