iPhone 14 Pro Hoesje met Magneet Zigzag Groen


Dit zigzag groen design hoesje is speciaal ontworpen voor jouw telefoon. We hebben bewust verschillende stijlen groen gebruikt, zodat er voldoende sprake is van variatie. Dit groene hoesje ziet er super strak uit. Dat kan ook niet anders, als je weet dat onze designer zijn creativiteit heeft gebruikt. Hij schudt voortdurend nieuwe designs uit zijn mouw en dit zigzag groene hoesje is een van zijn fraaiste creaties. Een heel tof iPhone 14 Pro Hoesje met Magneet, al zeggen we het zelf. Valt dit Zigzag Groen design hoesje goed bij jou? Bestel het dan vandaag nog en je hebt het morgen in huis. Het design staat op een stand case. Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van de stand case worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | AIP14P022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720863 |
Vergelijkbare producten
Book Cover Hoesje Maken Apple iPhone 14 Pro
TPU Back Cover Hoesje Maken Apple iPhone 14 Pro
Gripcase Hoesje Maken Apple iPhone 14 Pro
Anti-Shock Back Cover Hoesje Maken Apple iPhone 14 Pro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































