iPhone 14 Pro Max Smart Cover Palmtrees


Je krijgt direct een vakantiegevoel als je kiest voor een iPhone 14 Pro Max Smart Cover met opdruk van lichtgroene Palmtrees. Sommige mensen hebben ook een palmboom in hun tuin staan, wij kunnen er meerdere op een stand case zetten. Jouw smartphone is op en top beschermd met een stand case met lichtgroene palmbomen tegen een witgrijze achtergrond en ziet er schitterend uit. Het is heel verstandig je telefoon te beschermen met dit stand hoesje met lichtgroene palmbomen tegen een witgrijze achtergrond. Het stand hoesje met palmbomen heeft een vakje aan de binnenzijde en een magneet aan de binnenkant. Dit stand hoesje met lichtgroene palmbomen tegen een witgrijze achtergrond beschermt jouw telefoon aan alle zijden en heeft een standaard. De houder van TPU aan de binnenzijde is zeer flexibel.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen |
| Artikelnummer: | AIP14M022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632127624 |
Vergelijkbare producten
iPhone 14 Pro Max Houten Print Telefoonhoesje Old Wood
iPhone 14 Pro Max Telefoonhoesje met Pasjes Zebra
iPhone 14 Pro Max Bloemen Hoesje Lovely Flowers
Marmeren Print Telefoonhoesje voor iPhone 14 Pro Max Marmer Groen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































