iPhone 14 Pro Smart Cover Purple Flower


Liefhebbers van bloemen en barok opgelet. Wij presenteren speciaal voor jou dit design hoesje met paarse bloemen in de stijl barok. Hou je van deze zeer geslaagde combinatie, dan kies je voor een schitterende iPhone 14 Pro Smart Cover met Purple Flower. De hele mooie print met paarse bloemen zetten we op een stand hoesje op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print van zeer hoge kwaliteit. Ook omdat we het bedrukken van deze case, op alle zijden, geheel zelf doen. Jouw favoriete bloemen zie je in barok stijl terug op dit mooie design hoesje. De stand case heeft een speciale standaard en wordt aan de binnenzijde met een magneet afgesloten. Je bankpas of creditcard kun je kwijt in het van de vakjes aan de binnenkant van het telefoonhoesje met paarse bloemen in barok stijl.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | AIP14P022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632710482 |
Vergelijkbare producten
Case Anti-shock voor iPhone 14 Pro Konijntjes
Houten Print Telefoonhoesje voor iPhone 14 Pro Wooden Cubes
Stevig Telefoonhoesje voor iPhone 14 Pro Wooden Cubes
Dierenprint Telefoonhoesje voor iPhone 14 Pro IJsvogel

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































