LG V40 Thinq Stand Case Funky Triangle


Dit fraaie hoesje met het design Funky Triangle is alles behalve eenvoudig en sober. Dat komt goed uit, want je hebt natuurlijk ook geen doorsnee telefoon gekocht. Mocht je dat wel hebben gedaan, dan wordt hij meteen speciaal als je een LG V40 Thinq Stand Case koopt voor een spotprijsje. Een ding is zeker: opvallen ga je beslist met dit hoesje met paarse, roze en blauwe driehoeken. Jij zult in je element zijn met dit design hoesje met paarse, roze en blauwe driehoeken, omdat het er schitterend uitziet en jouw telefoon perfect beschermt. Het smartphonehoesje beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van de stand case worden bedrukt. De paarse, roze en blauwe driehoeken maken de case helemaal af.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | L40Q2 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091220515 |
Vergelijkbare producten

LG V40 Thinq Hoesje maken Vissen
LG V40 Thinq Hoesje maken Slangenprint
LG V40 Thinq Flip Style Cover Watermelons

LG V40 Thinq Hoesje maken Leeuw

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























