LG V40 Thinq Stand Case Polygon Color


Veelkleurige driehoeken die samen eindeloze asymmetrische patronen lijken te vormen. Het is het abstracte schouwspel dat op dit fraaie hoesje voor je LG V40 Thinq direct de aandacht trekt noemen we voor het gemak trekt noemen we voor het gemak Polygon Color. De een ziet er een berglandschap in, de ander piramides. Wat zie jij erin? Zeker is in elk geval dat de aanblik van dit fascinerende ontwerp je niet snel gaat vervelen. Het kleurige spel van lijnen en vlakken blijft eindeloos boeien en geeft jouw Stand Case een hippe en kunstzinnige uitstraling. De kracht die het lijnenspel uitstraalt, komt ook terug in het hoesje zelf. De solide hoes van PU-leer beschikt ook over een 1 pashouder en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | L40Q2 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091924246 |
Vergelijkbare producten

LG V40 Thinq Smart Cover Bosje Bloemen

LG V40 Thinq Book Cover Kompas
LG V40 Thinq Bookcase Cracks Blue

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























