LG V40 Thinq Stand Case Vintage Camera


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je LG V40 Thinq? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Vintage Camera design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Stand Case en heeft een vakje aan de binnenkant voor een pasje. Het fijne aan dit hoesje is dat je het als standaard neer kunt zetten. Hierdoor geniet je nog meer als je een filmpje aan het kijken bent op je telefoon. Het hoesje wordt afgesloten door magneten aan de binnenkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | L40Q2 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091635067 |
Vergelijkbare producten

LG V40 Thinq Hoesje maken Vissen
LG V40 Thinq Hoesje maken Slangenprint
LG V40 Thinq Flip Style Cover Watermelons

LG V40 Thinq Hoesje maken Leeuw

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























