Mobiel BookCase Nokia 2.1 2018 Angel Skull Rood


Altijd al een mysterieus patroon in de vorm van een bandana op een design hoesje willen hebben? Dit stoere Nokia 2.1 2018 Mobiel BookCase met het design Angel Skull Red is het ideale kledingstuk voor jouw telefoon. Een bandana is het eenvoudigste middel als je op de motor of de brommer zit en jezelf wilt beschermen tegen wind, opwaaiend stof of fijn zand. Leden van bekende motorclubs dragen dit dan ook graag. Wil jouw telefoon optimaal beschermen tegen opwaaiend stof, zand of andere bedreigingen, dan is dit design hoesje met bandana een zeer goede keus. Deze stand case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Ga voor deze mooie standcase hoes met bandana print.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091910393 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 2018 Smart Cover Leaves Grey
Nokia 2.1 2018 Standcase Beton Print
Nokia 2.1 2018 Hoesje met Magneet Waves Pink
Nokia 2.1 2018 Bookcase Cirkels en Vlinders

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































