Mobiel BookCase OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Angel Skull Blauw


Dit ietwat duistere blauwe patroon tref je vaak aan op een bandana. Een bandana wordt om het hoofd of de hals gedragen. Een bandana is ideaal als je op de racefiets, motor of de brommer zit en jezelf wilt beschermen tegen wind, opwaaiend stof of fijn zand. Leden van motorclubs dragen dit soort bandanaâs dan ook graag. Wil je jouw OPPO Reno 6 Pro Plus 5G optimaal beschermen tegen opwaaiend stof, zand of andere bedreigingen, dan is dit design hoesje met Angel Skull Blue design een zeer goede keus. Het design staat op een stand case. Deze Mobiel BookCase beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van de standcase worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit |
| Artikelnummer: | ORE62021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632135612 |
Vergelijkbare producten
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G TPU Siliconen Hoesje Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Telefoonhoesje met Pasjes Pauw met Bloemen
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Bookcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Telefoonhoesje met Pasjes Leopard

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































