Motorola Edge 20 Lite TPU Siliconen Hoesje Mozaïek


Aan design hoesjes met kunstvormen geen gebrek in onze uitgebreide collectie. Wat dacht je van dit design hoesje met Mozaïek . Dit is een kunstvorm waarbij een grote afbeelding wordt gemaakt uit een groot aantal kleine gekleurde steentjes (tesserae), die in een vloer of wand worden gemetseld. Deze gekleurde steentjes zie je terug op deze tpu case met design van mozaïek. Een tpu case is zeer flexibel. Een Motorola Edge 20 Lite TPU Siliconen Hoesje met print zorgt voor een bescherming van de achterzijde en zijkanten van je smartphone. Deze zijkanten worden niet bedrukt. De Grieken en Romeinen beheersten de kunst al. Op diverse plaatsen in Europa zijn mozaïeken teruggevonden die tot op de dag van vandaag goed bewaard zijn gebleven. Met een tpu hoesje met mozaïek blijft jouw telefoon in tact.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | MOEDGE2021 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632246882 |
Vergelijkbare producten
Motorola Edge 20 Lite TPU Hoesje Flamingo Palms
Motorola Edge 20 Lite Hoesje Flower Blue
Motorola Edge 20 Lite Bumper Hoesje Licht Hout
Motorola Edge 20 Lite Telefoonhoesje met Pasjes Pauw

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























