Motorola Edge 20 Pro Flip Cover Waterval


Motorola Edge 20 Pro Flipcover magnetische lipje als sluiting Waterval
Op deze Motorola Edge 20 Pro Flip Cover zie je een kalme waterval en de achtergrond is gevuld met paarse bomen. Samen creÃĢert dit een prachtig en kleurrijk spektakel, iets wat je graag op je Motorola Edge 20 Pro hoesje ziet. Wanneer je hiernaar kijkt, word je direct kalm. Als jij je even boos of verdrietig voelt, hoef je alleen maar naar jouw boekhoesje te kijken om weer blij te worden. Ook jouw telefoon zal blij zijn met deze Flip Cover aangezien deze goede bescherming biedt. Als jij je telefoon per ongeluk laat vallen, is er niets aan de hand. Het hoesje zorgt ervoor dat de telefoon intact blijft. Zelfs als hij op het beeldscherm zou vallen, is er dankzij de magnetische sluiting, niets aan de hand.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | M20GHWQ |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632708724 |
Vergelijkbare producten
Motorola Edge 20 Pro TPU Siliconen Hoesje Marmer Oranje
Motorola Edge 20 Pro Smart Cover Bosje Bloemen
Motorola Edge 20 Pro Telefoonhoesje met Naam Grijs Baby Olifant
Motorola Edge 20 Pro TPU Case Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























